Telefon +48
12 312 50 91
bok@mc2.pl
Administrator Linux
Aplikacje prosimy przesłać na wskazany adres e-mail:
W tytule wiadomości prosimy wpisać numer referencyjny podany na początku oferty. Informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane oferty.
Prosimy o dopisanie następujhącej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy do potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002r., Nr 101, poz. 923 ze zm."
Technologie:
Zakres obowiązków:
  • Instalacja, zarządzanie oraz administratcja systemami CentOS / Gentoo i usług sieciowych
  • Konfiguracja oraz nieustanny rozwój systemów
  • Planowanie prac, diagnozowanie i usuwanie awarii
  • Wpływ na decyzje technologiczno-rozwojowe
Wymagania:
  • Znajomość działania oraz budowy systemów z rodziny Linux
  • Umiejętność programowania w jednym z języków: python, bash, perl w celu poprawnego zarządzania systemami
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Znajomość min. protokołów sieciowych: tcp/ip, http, dns, smtp, arp
  • Znajmość zagadnien: jenkins / gitlab / CI
  • Umiejętność dbania o poprawny monitoring systemów
a ponadto:
  • Nastawienie na cele
  • Kreatywne myślenie
  • Aktywne rozwiązywanie problemów, bez stosowania popularnych, prowizorycznych obejść
Mile widziane:
  • Znajomość baz danych: MySQL, Postgresql, HBase, MongoDB, Redis
  • Znajomość serwerów: apache, nginx, varnish
  • Zagadnień z zakresu: Hadoop, spark, kafka
  • Zarządzanie konfiguracją: saltstack, chef/puppet
Oferujemy:
  • Pracę w zespole realizującym core systemów realizujący emisję reklam internetowych oraz systemów jej pochodnych
  • Możliwe dodatkowe benefity
  • Możliwa praca zdalna
  • Zrównoważone zarobki do posiadanych umiejętności
  • Bezcenną współpracę ze specjalistami z różnych dziedzin