Telefon +48
12 312 50 91
bok@mc2.pl
Programista Java/Scala
Aplikacje prosimy przesłać na wskazany adres e-mail:
W tytule wiadomości prosimy wpisać numer referencyjny podany na początku oferty. Informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane oferty.
Prosimy o dopisanie następujhącej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy do potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002r., Nr 101, poz. 923 ze zm."
Technologie:
Zakres obowiązków:
  • Utrzymywanie i rozwój istniejących aplikacji
  • Tworzenie nowych mikroserwisów, serwisów API oraz samodzielnych aplikacji analitycznych
  • Praca przy rozproszonym środowisku Hadoop oraz terabajtami danych z wykorzystaniem technologii stack Hadoop
Wymagania
  • Dobra znajomość Java lub Scala
  • Zmotywowana chęć rozwoju w kierunku języka Scala
  • Znajomość konstrukcji intefejsów API
  • Reszty się nauczysz :)
Mile widziane:
  • Znajomość API do Hive, HDFS, Spark, HBase, Kafka
  • Znajomość Gitlab CI
Oferujemy
  • Pracę w młodym i dynamicznym zespole
  • Możliwość poznania nowych rozwiązań z zakresu Big Data
  • Poszerzenie wiedzy nt. problematyki związanej z utrzymaniem projektów typu Big Data