Telefon +48
12 312 50 91
bok@mc2.pl
Programista Javascript
Aplikacje prosimy przesłać na wskazany adres e-mail:
W tytule wiadomości prosimy wpisać numer referencyjny podany na początku oferty. Informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane oferty.
Prosimy o dopisanie następujhącej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy do potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002r., Nr 101, poz. 923 ze zm."
Technologie:
Zakres obowiązków:
  • Tworzenie i rozwój aplikacji w ramach platformy NodeJS
  • Tworzenie i rozwój aplikacji frontendowych
  • Tworzenie użytkowych mikroskryptów wykonanych w NodeJS
  • Zarządzanie task runnerami do typowych zadań (minifikacja kodu, automatyczna edycja w czasie sklejania)
  • Tworzenie dokumentacji technicznej i użytkowej
Wymagania
  • Znajomość API frameworków jQuery i AngularJS
  • Umiejętność łączenia komponentów przy wykorzystaniu managera pakietów NPM
  • Znajomość systemu kontroli wersji Git
  • Znajomość Javascriptu na poziomie co najmniej średnio-zaawansowanym
  • Znajomość baz danych SQL i NoSQL
  • Reszty się nauczysz :)
Mile widziane:
  • Umiejętność swobodnego poruszania się w środowisku Linux (ssh, git, bash, itd.)
  • Umiejętność tworzenia modularnych i sklaowanych aplikacji
  • Znajomość mechnizmu Promises oraz pisania aplikacji z wykorzystaniem standardu EcmaScript 2016
  • Znajomość biblioteki Loopback.io w wersji 3 i mechanizmu connectorów
  • Umiejętność zaawansowanego konfigurowania task runnerów: Gulp, Grunt, etc.
  • Dobra znajomość frameworka ExpressJS w wersji 4 oraz znanych middleware-ów
Oferujemy
  • Pracę z popularnymi technologiami w młodym i energicznym zespole
  • Możliwość zyskania doświadczenia z niestandardowymi zastosowaniami NodeJS
  • Rozwój pod okiem programistów z wieloletnim doświadczeniem
  • Poszerzenie doświadczenia w zakresie integracji aplikacji NodeJS z BigData