Telefon +48
12 312 50 91
bok@mc2.pl
Programista Python
Aplikacje prosimy przesłać na wskazany adres e-mail:
W tytule wiadomości prosimy wpisać numer referencyjny podany na początku oferty. Informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane oferty.
Prosimy o dopisanie następujhącej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy do potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002r., Nr 101, poz. 923 ze zm."
Technologie:
Zakres Obowiązków:
  • Aktywny rozwój oprogramowania
  • Zachowanie standardów, jakości i najlepszych praktyk tworzenia oprogramowania
  • Tworzenie dokumentacji technicznej i użytkowej
  • Praca przy multi procesowymi i multi wątkowymi aplikacjami wykorzystującymi technologie: HDFS, HBase, Kafka, Hive, pyspark
Wymagania:
  • Bardzo dobra znajomość języka Python w wersji 2.7+
  • Znajomość relacyjnych baz danych danych
  • Umiejętność swobodnego poruszania się w środowisku Linux
  • Umiejętność korzystania z narzędzi do Continous Integration ( jenkins / gitlab CI )
  • Umiejętność kreatywnego rozwiązywania problemów
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Reszty się nauczysz :)
Mile widziane:
  • Umiejętność pisania testów jednostkowych
  • Znajomość metodyki prowadzenia projektów Scrum
  • Znajomość zagadnień związanych z Big Data
  • Znajomość technologi ansible
Oferujemy:
  • Pracę w młodym i ambitnym zespole
  • Pracę w zespole realizującym core systemów realizujący emisję reklam internetowych oraz systemów jej pochodnych
  • Możliwe dodatkowe benefity
  • Możliwa praca zdalna
  • Bezcenną współpracę ze specjalistami z różnych dziedzin