Telefon +48
12 312 50 91
e-mail
bok@mc2.pl
Login

mc2Servers Charakterystyka usługi

Optymalne rozwiązania dla Twojego biznesu

Napisz
Support
+4812 312 50 91

Wsparcie zespołu mc2.pl

Zespół nasz wspiera aktywnie każdego z naszych Klientów. Wykorzystujemy nasz system monitoringu, aby kontrolować poprawną pracę system. Wspieramy klientów podczas doboru odpowiedniego rozwiązania dla aplikacji umieszczanej na naszej platformie oraz jesteśmy zawsze dostępni pod prezentowanymi telefonami na stronie www.mc2.pl.


W usłudze mc2Servers Managed – dbamy zarówno o Twój system - aby był regularnie aktualizowany, o wgrywane krytyczne łatki bezpieczeństwa oraz o najkrótszą reakcję na zgłoszenie systemu monitoringu. Oprócz tego zarządzamy całym LAMP stackiem. A wspieramy:
Systemy operacyjne: Debian :: Gentoo :: UbuntuS
Aplikacje:Apache, MySQL, PHP, Squid

Dokładamy wszelkich starań do skonfigurowania tych aplikacji. Dzięki temu serwis, który chcesz umieścić na serwerze, będzie działał szybko i bezproblemowo.

Zobacz również

Skalowanie parametrów serwera

Możliwość skalowania parametrów na żądanie w czasie rzeczywistym jest jednym z elementów Cloud Hostingu, jaki proponuje mc2.pl. Wykonanie tej operacji jest możliwe poprzez zaawansowany panel zarządzania, w którym za pomocą jednego kliknięcia w guzik następuje operacja zmiany parametrów. Jeżeli nie posiadasz wystarczającej wiedzy na ten temat – pozwól Nam to zrobić za Ciebie. Nasza usługa mc2Servers Managed, daje jeszcze więcej możliwości, zawsze możesz sprawdzić jakie.

Instalacja dowolnego oprogramowania poprzez pełny dostęp do serwera (root)

Poprzez bezpośredni dostęp do serwera jesteś w stanie zainstalować dowolną aplikację, jaka jest dostępna na system operacyjny, który oferuje mc2.pl takie jak: MySQL, PostgreSQL, PHP, Perl, Ruby, Python i wiele innych. Możliwe zastosowania zostały opisane w odpowiednim dziale Hosting solutions.

Wsparcie zespołu mc2.pl

Zespół nasz wspiera aktywnie każdego z naszych Klientów. Wykorzystujemy nasz system monitoringu, aby kontrolować poprawną pracę system. Wspieramy klientów podczas doboru odpowiedniego rozwiązania dla aplikacji umieszczanej na naszej platformie oraz jesteśmy zawsze dostępni pod prezentowanymi telefonami na stronie www.mc2.pl

Masz problem z wyborem rozwiązania? Skontaktuj się z nami →

Rozliczanie godzinowe, płacisz za tyle, ile wykorzystasz

Kolejną zaletą pracy serwera w chmurze, a jednocześnie usługi w modelu Cloud Hostingu jest możliwość rozliczania godzinowego - najniższa stawka za mc2Servers, to 49zł – w godzinowym rozliczeniu 0.067gr. Opłata pobierana jest w momencie gdy maszyna jest aktywna. Taki model rozliczenia daje możliwość wykorzystania mc2Servers w momencie, kiedy dany serwer jest potrzebny nie ponosząc przy tym dużych kosztów.

Gwarancja SLA.

Jako firma traktująca poważnie naszych Klientów, którzy jednocześnie są naszymi Partnerami biznesowymi – dajemy poczucie bezpieczeństwa dostępu do danych. Wszystkie potrzebne informacje dostępne są na naszej stronie, a w skład ich m.in. wchodzi SLA serwerów, sieci internet, data center i innych, które można przeczytać w odpowiednim dziale.

Więcej o SLA - Service Level Agreement →

Izolacja danych oraz gwarancja parametrów

Wszystkie maszyny są od siebie odizolowane na poziomie fizycznym i logicznym. Informacje przesyłane przez sieć internet nie są widoczne dla innych. Pamięć RAM, cykle procesora CPU (lub ilość procesorów), przestrzeń dyskowa są dedykowane dla danej maszyny i w żaden sposób nie są współdzielone z innymi. Klient otrzymuje naszą gwarancję, iż konfiguracja, którą zamawia jest w pełni zgodna z oczekiwaniami.

Dowiedz się więcej o cloud hostingu →

Statystyki wykorzystania usługi obecne oraz historyczne

Najbardziej potrzebne informacje, które są związane z poprawnym działaniem serwera są gromadzone, a w kolejności przekazywane klientowi poprzez zaawansowany panel zarządzania. Dane jakie prezentujemy, to obciążenie procesora, średnie obciążenie serwera (LA) oraz wykorzystanie transferu.

Dostęp do publicznych adresów IP

Każdy klient ma możliwość dodawania adresów publicznych do własnego użytku – dodatkowe informacje dostępne są w odpowiednim dziale.

Chcesz wiedzieć więcej?
Zapraszamy do kontaktu z naszymi konsultantami