Telefon +48
12 312 50 91
e-mail
bok@mc2.pl
Login

Optymalne rozwiązania dla Twojego biznesu

Napisz
Support
+4812 312 50 91
Wybierz przeznaczenie

Rozliczanie godzinowe, płacisz za tyle, ile wykorzystasz

Kolejną z zalet usługi mc2Servers, która jest częścią Cloud Hostingu na platformie mc2.pl - to możliwość rozliczania godzinowego. Praca serwera jest liczona za każdą rozpoczętą godzinę i różna w zależności od modelu obsługiwanego konta. Płatności następują za miesiąc z góry – który liczymy w okresie 730 godzin, w których może działać maszyna. Gdy maszyna zostanie wyłączona, koszty nie są naliczane.

Konfigurator

Skorzystaj z poniższego interaktywnego koniguratora aby dobrać optymnalne rozwiązanie dopasowane do prowadzonego projektu. Wybierając jedno z przykładywch rozwiązań po lewej stronie zasugerujemy najlepsze rozwiązanie.

W przypadku wątpliwości zawsze jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Dostosuj parametry
Konfigurator Twojego serwera
1 CPU
CPU
1024 MB
RAM
10GB
HDD
1GB
TRANSFER
NA MIESIĄC

Koszt godziny pracy netto: 0,066

Korzystając z usługi w której oferujemy nasze wsparcie, zyskujesz dodatkowe korzyści. Opłata ta jest pobierana raz na miesiąc pod warunkiem, gdy co najmniej jedna maszyna jest uruchomiona .

Potrzebujesz więcej transferu?

Systemy operacyjne są przez nas starannie przygotowane, zwracamy uwagę na to aby narzędzia które otrzymuje klient do zarządzania systemem były najbardziej pomocne.

Korzyści płynące z wydajności pozdzezspołów pamięci są nieocenione. Należy również pamiętać o tym, że oprócz ważnych elementów takich jak cpu lub ram, istotny wpływ na wydajność ma również rodzaj dysku na którym znajdują się nasze pliki.

Łączny koszt usługi:

49
60,27zł (brutto)
+ 199zł netto konto managed

Dodatkowy adres publiczny IP

Jest możliwe dodanie dodatkowych adresów publicznych – w tym celu proszę o kontakt oraz informacje dodatkowe, które pozwolą określić zapotrzebowanie na taki adres. Koszt za 1 adres, to 10zł dodatkowo za miesiąc.

Chcesz wiedzieć więcej?
Zapraszamy do kontaktu z naszymi konsultantami