Telefon +48
12 312 50 91
e-mail
bok@mc2.pl
Login

Optymalne rozwiązania dla Twojego biznesu

Napisz
Support
+4812 312 50 91

Wsparcie zespołu mc2.pl

Zespół nasz wspiera aktywnie każdego z naszych Klientów. Wykorzystujemy nasz system monitoringu, aby kontrolować poprawną pracę system. Wspieramy klientów podczas doboru odpowiedniego rozwiązania dla aplikacji umieszczanej na naszej platformie oraz jesteśmy zawsze dostępni pod prezentowanymi telefonami na stronie www.mc2.pl.


W usłudze mc2Servers Managed – dbamy zarówno o Twój system - aby był regularnie aktualizowany, o wgrywane krytyczne łatki bezpieczeństwa oraz o najkrótszą reakcję na zgłoszenie systemu monitoringu. Oprócz tego zarządzamy całym LAMP stackiem. A wspieramy:
Systemy operacyjne: Debian :: Gentoo :: UbuntuS
Aplikacje:Apache, MySQL, PHP, Squid

Dokładamy wszelkich starań do skonfigurowania tych aplikacji. Dzięki temu serwis, który chcesz umieścić na serwerze, będzie działał szybko i bezproblemowo.

Zobacz również

Wybór parametrów

Parametry usługi mc2Server są dedykowane. Szczegółowe parametry dostępne są w Cenniku. Możliwe jest zdefiniowanie fizycznej pamięci RAM od 256MB do 15GB. W tych przedziałach, w najniższej konfiguracji klient otrzmuje 1 CPU, w najwyżej konfiguracji – 8 CPU. Jednocześnie równomiernie przydzielane są zasoby dyskowe – rozpoczynając od 10GB, a kończąc na 630GB.

Wybór systemu operacyjnego

Systemy operacyjne dostępne są z popularnych dystrybucji Linuxa z 64-bitowym kernelem. Wszystkie systemy operacyjne są przygotowane i dostosowane do potrzeb platformy mc2.pl – w których znajdują się najważniejsze narzędzia oraz zmiany w konfiguracji. Umożliwia to najbardziej optymalne wykorzystanie pracy systemu. Jeżeli nie jesteś pewny, który system operacyjny wybrać, zawsze możemy to zrobić za Ciebie – wszystkie informacje znajdują się na stronie mc2Servers Managed Level.

Proces uruchamiania

W ciągu kilku minut od zatwierdzenia parametrów, maszyna zostanie utworzona. Wszystkie potrzebne informacje dostępowe zostaną wysłane na adres e-mail podany podczas zakładania konta.

Rozliczenie

Praca systemu rozliczana jest za czas 730 godzin. Odpowiada to jednemu miesiącu pracy w skali roku. Wszystkie potrzebne informacje dostępne są w cenniku lub w Ogólnym opisie.

Dowiedz się więcej

Pozwól nam zarządzać Twoją infrastrukturą! W ten sposób przekażesz swoje zasoby w ręce profesjonalistów. Wszystkie potrzebne informacje znajdziesz w odpowiednim dziale mc2Servers Managed Level.