Telefon +48
12 312 50 91
e-mail
bok@mc2.pl
Login

Optymalne rozwiązania dla Twojego biznesu

Napisz
Support
+4812 312 50 91

Wsparcie zespołu mc2.pl

Zespół nasz wspiera aktywnie każdego z naszych Klientów. Wykorzystujemy nasz system monitoringu, aby kontrolować poprawną pracę system. Wspieramy klientów podczas doboru odpowiedniego rozwiązania dla aplikacji umieszczanej na naszej platformie oraz jesteśmy zawsze dostępni pod prezentowanymi telefonami na stronie www.mc2.pl.


W usłudze mc2Servers Managed – dbamy zarówno o Twój system - aby był regularnie aktualizowany, o wgrywane krytyczne łatki bezpieczeństwa oraz o najkrótszą reakcję na zgłoszenie systemu monitoringu. Oprócz tego zarządzamy całym LAMP stackiem. A wspieramy:
Systemy operacyjne: Debian :: Gentoo :: UbuntuS
Aplikacje:Apache, MySQL, PHP, Squid

Dokładamy wszelkich starań do skonfigurowania tych aplikacji. Dzięki temu serwis, który chcesz umieścić na serwerze, będzie działał szybko i bezproblemowo.

Zobacz również

Wirtualizacja

Wirtualizacja jest techniką stosowaną w usłudze mc2Servers, która jest proponowana w modelu Cloud Hosting. Wirtualizacja polega na podziale fizycznych zasobów sprzętowych, za które odpowiada i kontroluje hypervisor (narzędzie, które jest niezbędne w procesie wirtutalizacji). W przypadku mc2Servers są to zasoby w pełni zarezerwowane dla maszyny Klienta. Dzięki specjalistycznemu oprogramowaniu usługa ta jest realizowana w obrębie platformy mc2.pl.

Skalowanie procesora oraz innych zasobów.

Wszystkie usługi mc2Servers posiadają gwarancję dostępności, która jest zawarta w ogólnym SLA. Gwarancję na zarezerwowaną ilość procesorów również. W przypadku potrzeby zwiększenia mocy procesora, ilości ramu lub przestrzeni dyskowej – zawsze można je bez problemu podwyższyć za pomocą zaawansowanego panelu zarządzania. Proces jest bardzo prosty – po zatwierdzeniu nowych parametrów, maszyna zostaje na chwilę wyłączona i w tym czasie wykonywana jest operacja skalowania.

Nadwyżki mocy

Zdarza się tak, że na platformie, która utrzymuje dany serwer są nadwyżki mocy. W przypadku zapotrzebowania na moc obliczeniową, której zabraknie w obrębie wykupionych zasobów – automatycznie zostanie przydzielona moc z nadwyżki mocy, bez pobierania dodatkowych opłat. Staramy się w jak najlepszym stopniu sprostać oczekiwaniom oraz potrzebom Klientów. W odróżnieniu do mc2Sites nie jest pobierana opłata za zużyte cykle procesora.

Bezpieczeństwo przed utratą danych

Za bezpieczeństwo przed utratą danych podczas awarii dysków twardych dba RAID-10, który jest jedną z najbezpieczniejszych rodzajów macierzy, na której przechowuje się dane.