Telefon +48
12 312 50 91
e-mail
bok@mc2.pl
Login

mc2Sites Charakterystyka usługi

Optymalne rozwiązania dla Twojego biznesu

Napisz
Support
+4812 312 50 91

Usługa mc2Sites jest częścią Cloud Hostingu, oferowaną przez mc2.pl, która bazuje na współdzielonej infrastrukturze. Przy wyborze tej usługi nie musisz się martwić o ilość procesorów, które są potrzebne do poprawnego działania Twojej aplikacji, o aktualizacje oprogramowania, wgrywanie łatek bezpieczeństwa. Nasza współdzielona infrastruktura posiada to wszytko. Usługa ta jest doskonała do umieszczenia:

Architektura klastrowa

Infrastruktura mc2Sites została przygotowana tak aby poszczególne grupy serwerów (klastrów), takie jak: bazy danych, serwery www, serwery SSL działały w optymalny sposób. Główną zaletą klastrów jest ich redundancja oraz wysoka dostępność. Tym samym przekazujemy w Państwa ręce w pełni funkcjonalny produkt. mc2Sites zostało zaprojektowane tak, aby uruchomienie strony internetowej trwało zaledwie kilka minut.

Dostęp do wielu baz danych

Dostęp do baz danych realizowany jest za pomocą inteligentnego systemu, który kontroluje dostęp do odpowiednich zasobów. Inteligentna kontrola polega na analizie obciążenia bazy danych. Natomiast wynik pozwala określić zapotrzebowanie na moc obliczeniową i baza danych zostaje przeniesiona na inny serwer.

Jednocześnie usługa została tak zaprojektowana, aby Klient mógł tworzyć nowe schematy / bazy danych oraz definiować dostępy do nich. Mechanizm ten umożliwia w łatwy sposób zarządzanie zasobami bazodanowymi oraz dostępami do nich.

Obsługa wielu stron / wielu domen

Aby umożliwić Klientom jak najbardziej elastyczne rozwiązanie, zaprojektowaliśmy możliwość dodawania wielu domen w usłudze mc2Sites. Domeny te możesz delegować do dowolnego katalogu w obrębie swojego konta.

Infrastruktura LAMP Stack

LAMP Stack jest skrótem, który opisuje model uruchamiania aplikacji, a w skład niego wchodzi system operacyjny Linux, Apache jako serwer WWW, MySQL jako serwer bazodanowy oraz język skryptowy PHP. Model ten jest najbardziej znany i najbardziej popularny na świecie.

Wspieramy technologie takie jak: