Telefon +48
12 312 50 91
e-mail
bok@mc2.pl
Login

Optymalne rozwiązania dla Twojego biznesu

Napisz
Support
+4812 312 50 91

Usługa mc2Sites jest częścią Cloud Hostingu, oferowaną przez mc2.pl, która bazuje na współdzielonej infrastrukturze. Przy wyborze tej usługi nie musisz się martwić o ilość procesorów, które są potrzebne do poprawnego działania Twojej aplikacji, o aktualizacje oprogramowania, wgrywanie łatek bezpieczeństwa. Nasza współdzielona infrastruktura posiada to wszytko. Usługa ta jest doskonała do umieszczenia:

Wybór parametrów konta

Wybierając plan bazowy, w którym oferujemy parametry, które dokładnie zostały opisane w odpowiednim dziale (link cennik), strona umieszczona w chmurze będzie obsługiwana przez kilkadziesiąt procesorów CPU w architekturze współdzielonej. Przy takim układzie awarie zbliżone są do 0.01%. Jeżeli parametry bazowe nie są wystarczające, zawsze można zwiększyć je podczas tworzenia głównego konta lub już podczas działania usługi w panelu użytkownika.

Automatyczne skalowanie

W usłudze mc2Sites nie musisz się martwić tym że braknie mocy obliczeniowej na obsługę Twojej strony. Jeżeli stwierdzimy, że należy dodać kolejne maszyny do obsługi Twojej strony – zrobimy do dla Ciebie i nie obciążymy dodatkowymi kosztami. Tym samym strona Twoja w środowisku współdzielonym będzie działała sprawniej i szybciej.

Automatycznie zwiększamy moc CPU, dodajemy RAM do maszyn oraz dokładamy większe dyski twarde.

Proces uruchamiania

Podczas tworzenia konta, dostajesz 14 dni testowych na działanie naszej usługi mc2Sites, która jest częścią Cloud Hostingu oferowanego przez mc2.pl. W trakcie tego okresu lub po jego zakończeniu podejmiesz decyzję, czy usługa spełnia Twoje oczekiwania. Po dokonaniu płatności za pomocą jednego z naszych operatorów płatności (palatnosci24.pl lub PayPal), Twoje parametry konta zostaną zwiększone do rozmiarów, które wybrałeś podczas Tworzenia konta.

Rozliczenie

Po przekroczeniu bazowych parametrów, możesz zwiększyć je poprzez wybór pomiędzy: przestrzenią dyskową, transferem, czy nawet czasu procesora. Wszystkie te parametry zostały opisane w cenniku (link).

Dowiedz się więcej

Zawsze możesz skorzystać dodatkowo z naszej usługi mc2Servers, która daje możliwość dowolności podczas konfiguracji oraz zastosowania. Usługa ta jest przygotowana dla klientów, którzy cenią sobie szeroki wachlarz możliwości.