Telefon +48
12 312 50 91
e-mail
bok@mc2.pl
Login

Optymalne rozwiązania dla Twojego biznesu

Napisz
Support
+4812 312 50 91
Wybierz przeznaczenie

Rozliczanie godzinowe, płacisz za tyle, ile wykorzystasz

Kolejną z zalet usługi mc2Servers, która jest częścią Cloud Hostingu na platformie mc2.pl - to możliwość rozliczania godzinowego. Praca serwera jest liczona za każdą rozpoczętą godzinę i różna w zależności od modelu obsługiwanego konta. Płatności następują za miesiąc z góry – który liczymy w okresie 730 godzin, w których może działać maszyna. Gdy maszyna zostanie wyłączona, koszty nie są naliczane.

Konfigurator

Skorzystaj z poniższego interaktywnego koniguratora aby dobrać optymnalne rozwiązanie dopasowane do prowadzonego projektu. Wybierając jedno z przykładywch rozwiązań po lewej stronie zasugerujemy najlepsze rozwiązanie.

W przypadku wątpliwości zawsze jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Dostosuj parametry
Konfigurator Twojego serwera
1 CPU
CPU
256 MB
RAM
10GB
HDD
1GB
TRANSFER
NA MIESIĄC

Koszt godziny pracy netto: 0,066

Korzystając z usługi w której oferujemy nasze wsparcie, zyskujesz dodatkowe korzyści. Opłata ta jest pobierana raz na miesiąc pod warunkiem, gdy co najmniej jedna maszyna jest uruchomiona.

Potrzebujesz więcej transferu?

Systemy operacyjne są przez nas starannie przygotowane, zwracamy uwagę na to aby narzędzia które otrzymuje klient do zarządzania systemem były najbardziej pomocne.

(M) - Managed Level, aby dowiedzieć się więcej przejdź do mc2Servers Managed

Łączny koszt usługi:

49
60,27zł (brutto)
+ 199zł netto konto managed

Dodatkowy adres publiczny IP

Jest możliwe dodanie dodatkowych adresów publicznych – w tym celu proszę o kontakt oraz informacje dodatkowe, które pozwolą określić zapotrzebowanie na taki adres. Koszt za 1 adres, to 10zł dodatkowo za miesiąc.

Chcesz wiedzieć więcej?
Zapraszamy do kontaktu z naszymi konsultantami